http://www.streetview.cz - hlavní strana
Na Streetview si můžete pro Vaší dovolenou vyhledat zajímavá místa a vybrat si velmi pěkné ubytování Lednice nebo ubytování Zaječí ve spolupráci s portálem MegaUbytko.cz. Tyto obce a celý region jsou navštěvovány hlavně pro vinařství i historickou hodnotu.

Street View

Co je street view? Street view prináší pohled do ulic nasnímaný firmou Google. Tyto pohledy jsou vlastne panoramatické zábery s rozsahem 360° horizontálne a 290° vertikálne.
Fotografie porízené pro street view jsou pospojovány za sebou po nekolika metrech, takže streetview výhled mužeme otácet do všech smeru.
..Google streetview funguje tak, že zamíríme místo a necháme na uživateli, aby ho mohl presouvat, približovat nebo jinak ovlivnovat.
a tedy podniknout virtuální 3d procházku po svete. Street view je soucástí map od Google a byl spušten nejdríve pro vybraná mesta v USA 25.5.2007. V cR je možné podnikat virtuální toulky s Google od 7.10.2009.

Ovládání StreetView

Ovládání je jednoduché. StreetView umí otáčet kamerou, přibližovat, oddalovat a pohybovat se ve stopách tvůrců StreetView. Posun posunovat výhled na Street View je možné šipkami na klávesnici nebo klikáním na šipky na silnici. Kamera kameru můžete ovládat tak, že držíte levé tlačítko myši a hýbete s myší, dokud nejste s kamerou spokojeni. Pak stačí jen pustit tlačítko a kamera zůstane v požadovaném natočení. Natáčet kameru je možné i klikáním na šipky vlevo nahoře. Přibližovat nebo oddalovat výhled je možné klikáním na symboly + nebo - hned pod tlačítky se šipkami. oficiální web Google s s nápovědou ke street view s množstvím obrázků a instruktážních videí. Google Maps jsou dostupné nejen jako online aplikace, ale i jako program, který si nainstalujete do svého počítače. Výsledkem je poté o něco rychlejší prohlížení map. Program si můžete stáhnout čtěte dále
Speciální sbírky Street View od Google

Více o Celebrity

Celebrity

428sv
Více o Info

Info


Více o Místa ve světě

Místa ve světě


Více o Nezařazené

Nezařazené


Více o Praha

Praha

182sv
Více o Praha - památky

Praha - památky

13sv
Více o Vtipné

Zajímavé / Vtipné

75sv
Více o Zdroje - další

Zdroje - další


Více o ČR

ČR